Виїзна весільна церемонія: секрети підготовки

0

Весілля – радісна подія, і кожній закоханій парі хочеться, щоб це зворушливе дійство було не лише красивим та урочистим, а й запам’яталось надовго. Тому наречені все частіше відмовляються від стандартної процедури у РАЦСі та обирають виїзну весільну церемонію, на якій можуть на повну проявити свою індивідуальність. Тепер кожна деталь, починаючи з місця проведення та декору і закінчуючи тим, що буде говорити ведучий, залежить від наречених, їх уподобань та смаків.

Як втілити красиву мрію в життя, розповість дизайнер, організатор весіль «під ключ» Марина Черевата. Ось головні секрети від фахівця, які зроблять ваше свято незабутнім.

1Секрет 1. Місце

Голлівудські фільми створили стереотип, що виїзна церемонія неодмінно проходить під відкритим небом: на березі океану, на даху будинку, в квітучому саду чи парку. Звісно, одруження на лоні природи – це плюс виїзної церемонії. Однак аж ніяк не догма. Романтично скласти подружню обітницю можна у будь-якому місці, навіть у залі ресторану, де відбуватиметься весільний банкет. У цьому випадку молоді не залежатимуть від пори року (адже не всі одружуються влітку) та примх природи. Так наречені «вб’ють двох зайців»: їм не доведеться кудись далеко їхати і гостям буде цікавіше – вони не лише привітають молодих, вручивши конверти, а й стануть свідками романтичного обряду.

Весільна церемонія – це красива вистава.

Проте без РАЦСу не обійтися.

Тільки розпис в РАЦСі є офіційною процедурою і має юридичну силу.

Тому молодятам все ж доведеться навідатись до держустанови та оформити одруження.

 

Секрет 2. Запасний варіант

Кажуть, у природи немає поганої погоди. Однак це твердження зовсім не стосується дня вашого одруження. Сонячний день у листопаді, сніг у квітні, злива у липні – якою буде погода у день урочистості, не знає ніхто. Тим більше, не може гарантувати гарну погоду в цей день. Закривати очі на цей момент несерйозно. Аби негода не зіпсувала свято, заздалегідь подбайте про зал, де у разі дощу, снігопаду чи сильної спеки ви зможете провести церемонію. Обговоріть цей момент з дизайнерами, декораторами, флористами, які оформлятимуть весілля.

3Секрет 3. Ключ до успіху – ведучий

«П’ятдесят відсотків успіху свята залежить від ведучого, – переконана Марина Черевата. – Лише професіонали своєї справи зможуть створити відповідну атмосферу. Тому до вибору ведучого раджу підійти дуже серйозно. Це повинна бути людина, яка відчуває наречених, а вони, в свою чергу, довіряють їй».

Поспілкуйтесь з ведучим заздалегідь, максимально точно обговоріть сценарій та скорегуйте усі деталі й нюанси. Якою буде музика? Фонова чи жива? Як будуть виходити дружки і дружби, наречені? Не соромтесь запитати про те, у що буде одягнений ведучий на церемонії. Ці важливі моменти слід продумати завчасно.

Під час самого дійства емоції зашкалюють, рівень хвилювання дуже високий, нервова напруга дається взнаки. Тож навіть якщо на репетиціях все повторювали мільйон разів, перед великою кількість гостей хтось може розгубитись. Ведучий повинен вміти вийти з непередбачуваних ситуацій красиво та легко. Ось тут і проявиться його рівень взаєморозуміння з молодими.

Секрет 4. Стиль

Яким би не було ваше весілля – байкерське чи королівське, українське чи вінтажне, необхідно дотримуватися одного-єдиного обраного стилю. Визначтесь із кольоровою гаммою, продумайте концепцію свята і намагайтеся, щоб все було гармонійно.

2Трендовими у 2016 році є еко- та бохо-стиль. Саме вони задають тон весільній моді, що відходить від надмірної помпезності та нарочитості. У фаворитах природність і простота з нотками недбалості. Жодних повітряних кульок чи випускання голубів. Ці тенденції вже відійшли у минуле.

Щодо кольорів, то актуальними залишаються всі традиційні (білий, слонової кістки, шампань, кремовий, молочний), плюс колір марсала (теплий бордово-коричневий).

Крім основного, можна вибрати додаткові тони: лимонний, рожевий, бузковий, фіолетовий, салатовий та всі відтінки зеленого. А тоді вже до них додати стильні акценти: цього року модні золоті.

Бохо – незвичайний стиль, в якому простежуються фольклорні елементи, риси кантрі, вінтажності, а також волелюбний стиль хіпі та циганський образ. Бохо будується на поєднанні елементів вишуканої богемності та недбалості.

Секрет 5. Декор

Оздоблення підбирайте до стилю весілля. Центральною декорацією на виїзних церемоніях зазвичай є арка – на її фоні відбуваються усі події. Оскільки в моді натуральність, краще обрати арку з дерева, з гілок або балок і прикрасити її стрічками, квітами, помпонами, різними надписами. Неактуальним є надмір тканин та штучного декору. Якщо раніше килим був неодмінним атрибутом церемонії, то зараз він не обов’язковий.

Цікавою альтернативою доріжки можуть стати декоровані квітами або ліхтариками стовпчики. Ними можна викласти дорогу до арки. Це чудовий варіант і з огляду на бюджет, і з міркувань мобільності. Крім того, що вони недорогі, стовпчики легко транспортуються у будь-яку, навіть найекстремальнішу, точку розпису (в гори чи в ліс).

Обов’язково продумайте місця для сидіння гостей: лавки або стільці. «Я рекомендую розставити стільці. Якими вони будуть, в чохлах чи без – це вже другорядне питання. А от їх використання додасть порядку та організованості церемонії», – зазначає Марина Черевата. Якщо місць для сидіння не буде, то гості стоятимуть спонтанними групками або самі почнуть шукати місце, де би присісти.

Секрет 6. Зворушливі моменти

Головна перевага виїзної церемонії – її індивідуальність та душевність. Продумавши кілька ритуалів та підібравши вдалий музичний супровід, ви отримаєте незабутні емоції і зможете розтопити серця найзатятіших скептиків.

4Особливої ніжності розпису додає вихід діток. Дівчинка може нести кошик, розкидаючи живі квіти або пелюстки, хлопчик – тримати у руках подушечку з обручками. Аби малюки не злякались великої кількості людей, краще брати пару.

Подяка батькам

Дуже зворушливим є момент, коли діти дякують своїм батьками за те, що ті їх виростили, виховали. Не обов’язково, щоб це були довгі промови. Ведучий запрошує молодят тричі вклонитись своїм батькам. Ритуал займає всього кілька хвилин, а дає можливість провести своєрідне знайомство, гостям молодого побачити батьків нареченої та навпаки.

Пісок об’єднує серця

Церемонія з піском символізує з’єднання двох життів в єдине ціле, об’єднання двох закоханих сердець. Молодята засипають різнобарвний пісок (можна використати контрастні червоний та білий, рожевий та сірий) у спеціально підібрану посудину. Якщо наречений з нареченою будуть по черзі засипати пісок, з невеликими інтервалами, то пісок зможе утворити гарний візерунок, де смуги піску одного кольору будуть чергуватися з смугами іншого кольору.

Запалювання сімейного вогнища

Схожий за суттю обряд: наречені після обміну обручками, тримаючи дві невеликі свічки, спільно запалюють одну велику. Кольори також краще взяти різні, до прикладу, дві маленькі білі та одну більшу червону. Після запалення великої свічки дві менші гасять і ведучий передає її молодому – охоронцю нового сімейного вогнища.

Зрештою, весільних ритуалів є багато, і всі вони різні. Як написати першу сторінку у сімейній історії, вирішують самі наречені. Однак можна бути певним, що виїзна церемонія додасть весіллю душевності і подарує такі трепетні емоції та позитивні спогади, які не забудуться ніколи.

Наталія Кріль

Share.

Leave A Reply