Як стати щасливою: ТОП-10 порад

0

Хтось шукає приводів для щастя, а хтось радіє кожному щасливому моменту, який припідносить нам життя. Щастя – це ми, ми самі творимо своє щастя. Головне взяти собі за правила ці поради:

Припини жаліти себе. Жалість – це найгірше відчуття, яке тільки може бути. Воно з’їдає не лише ту людину, яка жаліє, але й ту, яку жаліють. А якщо ви відчуваєте жалість до себе, то це перший крок до прірви. Жалюгідна людина – навіть сама характеристика викликає негативні емоції.

Навчися замінити “ні” на “так”. Будь сміливішою, роби божевільні вчинки. Спробуй щось нове. Наприклад, одного тижня на всі пропозиції та прохання відповідати “так”… Тоді твоє життя наповниться новими барвами. Побачиш, як за тиждень все зміниться в кращу сторону. Тільки май межу – коли тобі щось невигідно або просто не хочеться (особливо це стосується роботи або токсичних людей), навчися казати “ні”.

Вмій дякувати. Якщо людина вдячна за те, що вона має, тоді доля подарує їй набагато більше. В цьому повному буденності життя ми не помічаємо всі ті прекрасні речі, які оточують нас. Натомість ми звикли бачити тільки негатив, а через це у нас поганий настрій і нарікання на долю. Дякуйте. Про те життя, на яке ми часто скаржимось, хтось може тільки мріяти.

Твори добро. Інколи незначні добрі вчинки здатні підняти тебе до небес. Звичайне “дякую” або посмішка у відповідь додає нам сили та енергії на нові звершення. Допомогти перейти дорогу старшій людині, понести важкий пакет чи інколи навіть просто посміхнутися – все це додає щастя.

Відпускай ситуації, людей, минуле. Навчися не сприймати близько до серця якісь негативні ситуації. Було і минуло. Не варто чіплятися за ці ситуації, а тим більше триматися за людей, які вас не цінують. Життя таке коротке. І витрачати його на страждання дуже по-дурному.

Ми звикли накопичувати гроші. І часто обмежуємо себе в звичайних відвідуваннях кафе чи зустрічах з друзями, щоб не витрачати зайві кошти. А треба накопичувати не кошти, а насамперед емоції. Коли ми собі відмовляємо в поході в кіно чи театр, у відвідуванні музею чи концерту улюбленого гурту, ми накопичуємо свої фінанси, проте нічого більше. Дозволь собі зібратися з близькими за чашкою кави чи келихом вина. Такі моменти з найріднішими безцінні – ніякі гроші не замінять нам позитивних емоцій.

Комунікабельність. Відвідуй різні світські події, вирушай у подорожі, знайомся з новими людьми. Чим ширше у нас коло знайомств, тим більш насичене буде наше життя. Хороші знайомі зможуть завжди підняти настрій, зустріч з друзями після важкого робочого дня допоможе забути про всі проблеми на роботі, спільний похід в кіно зможе відволікти від проблем вдома.

Лови момент. Не шукай особливого дня для того, щоб стати щасливим. І так само не чекай, поки в тебе в житті станеться якесь горе, для того, щоб цінувати кожну мить і людей поруч. Дуже часто ми переосмислюємо все після важкої хвороби або втрати близької родини. Чомусь саме тоді ми розуміємо, як сильно ми любимо ту людину чи себе і саме тоді розуміємо, що всі ці щоденні проблеми чи конфлікти – це така дурня.

Слідкуй за своїм тілом (читай займайся спортом та правильно харчуйся). Ми по-справжньому щасливі тільки тоді, коли впевнені в собі. А впевненість проявляється не лише у внутрішніх якостях, але і в зовнішніх даних. Гарна й підтягнута фігура 100% додає впевненості в собі, а це ще на крок ближче до щастя.

Смійся, танцюй, посміхайся. Навчися сприймати життя, як дар. Сьогодні є, а завтра ніхто не знає що буде. Живи, як в останній день. Але це не означає вдаватися до крайнощів. Бо в декого фраза “живи як в останній день” рівноцінна фразі “треба все в житті спробувати”, в тому числі й наркотики, занадто сміливі тату чи навіть небезпечні види адреналіну. Просто цінуй те, що маєш, працюй, щоб отримати більше і насолоджуйся кожним моментом цього прекрасного як не крути життя.

 

Share.

Leave A Reply