10 законів життя

0

Існують так звані закони життя, якій можуть пояснити, чому наша доля складається саме так. А не інакше. Пропонуємо вам ТОП-10 таких життєвих законів:

  1. Закон Паркінсона. Один з найважливіших законів управління фінансами, або економічних законів. Ви можете виконати роботу, на яку виділили цілий тиждень, всього за один день. Але ви все одно будете виконувати цю роботу тиждень. Це як відома цитата про мрії: “більшість мрій можна здійснити за один тиждень, а люди роблять з них мрії всього життя”.
  2. Закон Мерфі. Все що може піти не так, неодмінно піде не так. Згідно цього закону, якщо має статися щось погане, то це обов’язково станеться і людина ніяк цей факт змінити не зможе. Рано чи пізно, але те що написано для нас долею, за будь-яких обставин втілиться в життя.
  3. Закон По. Заснована на цитаті Натана По інтернет-приказка, яка відображає ідею, що без чіткого зазначення про наміри автора дуже важко або неможливо відрізнити екстремізм від пародії на нього. Це означає, що без смішного смайлика в мережі неможливо жартувати на гострі теми. І на практиці цей закон активно застосовується – ваш “чорний гумор” або гумористичне висловлювання на гостру тему будуть сприймати всерйоз, якщо після своєї фрази ви не поставите смайл, який посміхається.
  4. Закон пошуку. Це умовна назва закону, а розшифровується він так: пошуки завжди потрібно починати з найбільш непідходящого місця. Якщо не очікуєте знайти ножиці в шухляді з білизною, ви неодмінно їх там знайдете. І так завжди.
  5. Закон Мексимена. Закон говорить: завжди не вистачає часу, щоб виконати роботу правильно, як треба. Однак для того, щоби все переробити, час знайдеться. І це правда. Як показує практика, людина далеко не з першого разу виконує свою роботу правильно та якісно, але для того щоб все переробити, час знаходиться.

6. Закон Хлейда. Суть його така: виконання важкого завдання довірте лінивому працівнику – він знайде легкий шлях її вирішення. Такий працівник буде лінуватися ускладнювати собі роботу, тому він піде простішим шляхом.

7. Закон Етторе. Це навіть можна назвати спостереженням італійського фізика Етторе Майорана. Суть його заключається в тому, що сусідня черга просувається швидше, ніж своя. І за досвідом можна сказати, що це справді так.

8. Бритва Хенлона. Звучить закон так: ніколи не приписуйте злому умислу те, що цілком можна пояснити дурістю. Пояснення – не треба думати, що хтось щось зробив зі злими намірами – можливо людина просто “затупила”.

9. Закон Парето. Якщо коротко, то він звучить так: 20% зусиль = 80% результату, і навпаки – 80% зусиль дають лише 20% результату. Неможливо пояснити, але це факт. Такий закон ще називають принципом 20/80.

10. Закон Лермана. Відомий закон, який має два підтексти: будь-яку технічну проблему можна вирішити , маючи достатньо часу та коштів… І продовження, яке перекреслює першу половину твердження: вам ніколи не вистачатиме або коштів, або часу.

Ці закони є основами нашого життя. Дещо з цього пояснити неможливо, дещо викликає сумніви, недовіру, хтось може подумати, що всьому виною є самонавіювання людини. Може, це й так. Але чи не стикалися ви бодай з одним із цих законів?

Share.

Leave A Reply