Вигорання співробітників у США завдало збитків на майже 2 трильйони доларів

0

Згідно з дослідженням Gallup, працівники відчувають, що після пандемії їхня продуктивність значно знизилася. Незадоволені працівники коштували американським компаніям минулого року приблизно 1,9 трильйона доларів США у вигляді втраченої продуктивності.

Про це пише Bloomberg.

Ця  цифра пояснюється тим, що все більше американців відчувають себе відірваними від своїх роботодавців після пандемії.

Потрясіння останніх кількох років знизили задоволеність на робочому місці: все більше працівників кажуть, що не знають, чого від них очікують – симптом, який знижує рівень залученості.

Ставки для компаній високі, адже залучена робоча сила підвищує продуктивність, а це сприяє збільшенню продажів і прибутку. Кращий зв’язок з персоналом також сприяє утриманню працівників.

“Наявність мотивованих працівників пов’язана з “багатьма різними результатами, важливими для організацій”, – каже Джим Хартер, головний науковий співробітник Gallup, що займається дослідженнями на робочому місці.

Дослідження малює похмуру картину американської робочої сили. Лише третина респондентів заявили, що вони залучені на своїй роботі, тоді як половина докладає мінімум зусиль – те, що назвали “тихим звільненням”.

Gallup підрахував вартість зниження продуктивності, оцінивши в доларовому еквіваленті вплив незалученого працівника, а потім екстраполювавши його на все працююче населення. За оцінками компанії, загальний збиток для світової економіки склав 8,8 трильйона доларів.

Share.

Leave A Reply